Neşem sohbet sitesi

Neşem sohbet sitesi

Neşem sohbet sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Neşem Chat Sohbet Sitesi

Neşem chat sohbet sitesi tanıtım yazımızdan hepinize selamlar. Bu yazımızda eviniz gibi rahat sohbet edebileceğiniz bir mekandan bahsetmek istedim. Sohbet hane chat sohbet sitesi nerede olursanız olun tek tıkla giriş yapabileceğiniz bir aile ortamı. Neşem üretsiz sohbet odaları ile yeni insanlarla tanışıp sınırsız ve kesintisiz muhabbet edebilmektesiniz. Ayrıca yeni nesil cep telefonları, bilgisayar ve tablet te fark etmemekte. sohbet hanemiz daha yeni açılmasına rağmen her gün yüzlerce yeni kullanıcı üye olmakta. Bundan dolayı da daha şimdiden irc alemine damga vurdu. Ayrıca hızla yükselmekte ve en kısa sürede eminiz ki zirvede yer almaya alacaktır. Bence fazla vakit kaybetmeden sohbethane chat sitemizde yer alın.

Neşem sohbet sitesi

Neşem sohbet sitesi, Neşem sohbet, Neşem chat, Neşem sohbet odaları

Neşem sohbet chat odaları

Sohbet bahane chat ve muhabbet sitemizde bir çok neşem sohbet odaları var. Bu ücretsiz odalar arasından dilediğinizi tercih edebilmektesiniz. Ayrıca siz muhabbet ederken canlı radyomuz da sizlere eşlik edecek. Duyguları, dostlukları, aşkları ve özlemleri zirvede yaşayacaksınız.

Dostlarım, ben bu yazıyı yazarken şuan radyom açık. Erzurum’un gururu İbrahim Erkal’ın sevdiğim bir şarkısı çalmakta. Gerçi ben bu adamın bütün eserlerini keyif alarak dinlemekteyim. Resmen bu adamı dinlerken aşık olup, sevip, ayrılıp, acı çekesim var. 😀 Şimdi diyeceksiniz ki bu ne saçmalamakta. Dostlarım ayrılık da aşka dahildir. Yaradanım kimseyi bu özlemek, aşık olmak, duygusundan mahrum etmesin. Özlemek acı bir şeydir. Hani sevilen bir şairin dediği gibi. “Özlemenin acısını tırnaklarımın arasında ki kıymık parçası gibi taşımaktayım”. Bence bu her şeyi anlatmakta. Bu aralar ben de özlüyorum dostlarım. Okul zamanlarımı, ve çocukluğumu. Hatta iki arkadaş kapının eşiğine oturup ettiğimiz sohbeti. Gerçi iki kişi rahatça oturduğumuz kapının eşiğine şimdilerde tek başıma sığamıyorum. Sanırım büyüdükçe yalnız mı kalıyorum ne. Konu yine bana geldi.

Neşem Sohbet, Neşem Chat, Neşem Ücretsiz Sohbet Odaları

Dostlarım, sizinle sohbet bahanesi de neşem mobil sohbet chat sohbet sitesi olsun. Hem sohbet sitemizde yer almak oldukça kolay. Başlıkta gördüğünüz kelimeleri tarayıcınıza yazıp sitemizde yer alabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer almak tamamen bedava. Üyelik filanda gerektirmemekte. Nickinizi kayıt etmenizi istiyoruz. Bunun nedeni ise oyun puanlarınızın saklanması ve kullandığınız ismi başkasının almasını engellemek.


Yazar: admin

Görüntüleme: 38 defa

Kategori: Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri, Ücretsiz Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Nisan 2024

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50