Aşk sohbet

Aşk sohbet

Aşk sohbet makalesi hakkında blgiler sunulmaktadır.

Son yılların gündemde ki konusu aşk, dizi de aşk, cafe de aşk her yerde aşk.  Bu trend çok farklı versiyonlarda ele alınabiliyor. Aşk sohbet başlıklı bu yazımızda sizlere sanal dünya da ki aşk ilişkilerinden bahsetmek istiyorum. Bu konuyu farklı başlıklar altında ele almak da mümkün, nedir bunlar? derseniz.

  1. Aşk sohbet sitesi var mıdır?
  2. Sohbet siteleri aşk arayışlarına cevap verebiliyor mu?
  3. Sanal ortam da aşk  olur mu?

Tüm bu soruların cevaplarını yıllardır buralarda olmanın tecrübesi ile  sizlere aktarmaya çalışacağım. Duymak istediklerinizi değil, sadece gerçekleri anlatacağım. Genel anlamda site sahipleri sizlerin duymak istediklerinizden bahseder ki, sunucuya ziyaretçi kazandırabilsin. Ben sizlere yaşadığım ve gördüklerim ile sadece ve sadece gerçek bilgileri aktaracağım. Canınız Aşk sohbet etmek isterse kapılarımız açık zaten, bekleriz muhabbet etmeye.

Aşk sohbet odaları

Aşk sohbet odaları

Öncelikle aşk nedir? sorusana cevap verelim ama lakin, insanoğlu henüz bu soruya da kesin doğru bir cevap verememiş. Göreceli cevaplar, süslü sözlerle sanırım sadece kendimizi kandıracak aslı astarı olmayan cevaplar verilmiştir. Herkesin bir cevabı vardır, bu yazı vesilesi ile bende cevabımı vereyim; aşk cinsel arzuların öncü habercisidir.  Bana göre özü bu eksende değişkenlik gösteren üreme iç güdüsünün bir varyasyonudur.

Aşk Sohbet Sitesi Var Mı?

Bu amaca yönelik açılmış binlerce aşk sohbet sitesi vardır. açılan bu sitelerin tek amacı bu olmasa da hemen hemen hepsi bu konu hakkında bir içerik üreterek biz de varız derler.  Kültürel ve sosyolojik değişkenlikler gösteren dünya genelinde ki ülkelere göre  çok farklı sistemler mevcuttur. Özellikle İngiltere ve Amerika bu konuda daha özgür sunumlar yapmaktadır.

Türkiye’de ise durum biraz daha farklı ve özellikle fake hesaplar üstünden iletişim sağlanmaktadır.  Yani bay ya da bayan kullanıcılar genel anlamda Nickname (sahte isim) ile sohbet ortamına katılım yaparlar.  Texs tabanlı siteler bu  eylem için en uygun sitelerdir, asla karışmazlar, sorgulamazlar. Para kazanma beklentileri olmadığı için kullanıcılarına belirli kurallar dışında bir zorluk çıkarmazlar. Bu platformlar aşk için aranılan ortamlar mıdır? bu sorunun cevabı da yine göreceli cevaplar içeriyor. Bu soruya verilecek en kısa cevap sanırım evet aşk için ideal sohbet siteleri var demek olur.

Sohbet Siteleri Aşk Arayışlarına Cevap Verebiliyor mu?

Aşk Sohbet sitelerinin  ziyaretçilerine sunduğu çok farklı seçeneklerden birisi de aşk için uygun ortam oluşturmaktır. Sunucu yöneticileri bu işlere hiç karışmıyor olsa da, bu birlikteliklerden de mutlu olmaktadırlar. Web sayfalarına uygun ya da uygun olmayan içerikler ekleyerek bu  oluşum için alt yapı oluşturmaktadırlar. Uygun ya da uygun olmayan içerikler neler derseniz?

  • Seviyeli aşk sohbet mekanları; bu siteler seviyeyi üst perde de göstermektedir. Yani, ciddi bir platform olarak kişilere arkadaşlık hizmeti sunmaktadır.  Bu şekilde hizmet veren sunucular azımsanmayacak kadar çoktur. Detayları nelerdir derseniz?;  sıradan hayatta bir bayan ile bay arasında ki muhabbet ne ise  bu şekilde flört dönemi yaşanmaktadır, kurallarda buna göre düzenlenmiştir.
  • Aşk arayışlara yönelik aşk siteleri; burada ciddiyet aranmaz, maksat sadece Aşk muhabbetler ve vakit geçirmektir. Dünya da ve Türkiye’de bu arayışlara karşılık veren bir çok platform bulunmaktadır. Romantik aşk düşüncesinden ziyade Aşk ilk plandadır. Bu konu da çok farklı kategorilerde ele alınabilir. Aşk sohbet sitelerinden tutun da, Aşk chat portallarına kadar  farklı eğilimlere yönelik siteler de mevcuttur.  Şunu da belirtmeden geçmek olmaz,  dünya üzerinde en çok aranan keywordler de bunlardır.

Sanal Ortamda Aşk Olur mu?

Sanal ortam da aşk olur, oluyor ve olmaya da devam edecektir. Bu yaşanan aşkların %2  si bile evlilik ile sonuçlansa  bence büyük başarı olarak kayıt edilebilir.  Televizyonlarda yayınlanan gündüz kuşaklarında skandal haber olarak bu aşklara yönelik kavgaları görmek mümkündür. Taraflar  sözlerine şu şekilde başlar ‘internet ortamında tanıştık’. Sanki reel ortam da tanışanların hepsi musmutlu, hiç sorunsuz yaşıyor ama internette tanışanlar hep sorunlu.  Evet, dikkat etmek gerekir, evet sakıncalı işlere de bilmeden adım atılmış olabilir. Ancak,  aynı şeyler reel yani gerçek hayat içinde geçerli şeylerdir. Sanal ortam da tanışıp evlenen ve mutlu bir hayat süren  kişi sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Üstelik bu oran her geçen gün de artmaktadır.

Yüzlerce kullanıcısıyla aşk sohbet de yaşanır, uygun bir mekandır. Gizliliğe önem veren saygın platformların öncüsü olan sitemize sizleri de bekleriz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 19 defa

Kategori: Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 08 Nisan 2024

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50